Церква Божа

Багато хто вважає, що знає, «Що є Церква?». Але це питання потребує перегляду. Інколи ми даємо швидкі і легкі відповіді, але наше відношення і наші дії можуть демонструвати щось зовсім інше.

Скільки існує церков? Чи є одна універсальна церква? Може церква це спеціальна споруда? Що мається на увазі, коли Євангеліє говорить про церкву?

Багато людей сьогодні розглядають церкву лише як будівлю. Але це не відповідає біблійному розумінню. Слово «церква» походить від грецького «еклесіа», що означає «зібрання» чи «скликані». Основне значення церкви – не будова, а люди. Коли читаємо Послання до Римлян 16:3-4: «Вітайте Прискиллу й Акилу – моїх співробітників у Ісусі Христі … і їхню домашню Церкву». Апостол Павло тут згадує церкву в їхньому домі – не церковну будівлю, а спільноту віруючих.

Церква – це Тіло Христа. В Посланні до Ефесян 1:22-23 написано: «І Він усе підкорив під Його ноги, і поставив Його над усім – як Голову Церкви, яка є Його тілом, повнотою Того, Хто наповняє все в усьому». Тіло Христа складається із віруючих.

Тіло Христа поділяється на два аспекти:

1. Всесвітня церква. Вона складається зі всіх, що мають особисті відносини з Ісусом Христом, та дотримуються Його Слова: «Тут терпіння святих, які бережуть Божі заповіді та віру Ісуса!» Об. 14:12. Текст в 1 Кор. 12:13 говорить: «Адже всі ми хрещені одним Духом в одне тіло: чи то юдеї, чи греки, чи раби, чи вільні, — усі одним Духом напоєні». Тут ми бачимо, що кожен віруючий є частиною Тіла Христового. Істинна церква Бога – не конкретна церковна споруда чи деномінація. Всесвітня Божа церква – це всі ті, хто отримав спасіння через віру в Ісуса Христа.

2. Локальна церква. Така церква описана у Посланні до Галатів 1:1-2: «Павло, апостол… та всі брати, що зі мною, – до галатійських Церков». Тут ми бачимо, що у провінції Галатія було багато церков – це ми і називаємо локальними церквами. Всесвітня церква складається з локальних Церков, з тих, хто повірив у Христа, як свого Спасителя.

Отже, церква не є будівлею чи деномінацією. Згідно Біблії, церква – це Тіло Христове, тобто всі ті, хто повірив в Ісуса Христа, як Спасителя (Ів. 3:16; 1 Кор. 12:13). Члени всесвітньої церкви (Тіла Христового) знаходяться в локальних церквах. Однією з таких Церков, є наша громада в смт. Буштино.

Хто ми?

Ми звичайні люди, які прагнуть в щоденному своєму житті наслідувати Ісуса Христа. Ми не досконалі, не вільні від проблем і людських слабкостей, але віримо, що тільки Ісус Христос робить глибоку зміну серця, характеру і життя людини. Намагаємося триматись взірців первісного, апостольського християнства. Ми прийняли і стараємось дотримуватись простих, біблійних принципів віри, що базуються виключно на Святому Письмі.

Визнаємо Біблію єдиним авторитетним джерелом Божого одкровення, єдиним мірилом праведного і благочестивого життя. Сповідуємо лише ті вчення і релігійні практики, які чітко вказані у Слові Божому. Віримо, що субота є святим днем Господнім. Це день, в якому сам Бог відпочив після процесу творіння на Землі. Тому то Він благословив і освятив цей день (Книга Буття 2:2-3).

У Своєму Законі Бог помістив заповідь: «Пам’ятай день суботній, щоб святити його! Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: …бо шість днів творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його» (Вихід 20:8-11).

Ми люди, які хочемо прославляти Бога і Спасителя Нашого Ісуса Христа своїм життям. Так як написано: «І все, що тільки робите, — словом або ділом, — усе робіть в Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові Отцеві» (Кол. 3:17). Хочемо нести людям спасіння, яке Бог Отець подарував світові в Ісусі Христі Господі Нашому: «Бо так Бог полюбив світ, що дав [Свого] Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16). Ми люди, які бажають зростати і розвиватися духовно, пізнавати Бога і Його Слово.

Детальнішу інформацію про нас і нашу діяльність, можна простежити на нашій веб-сторінці. Це відео, фото матеріали, також новини церкви, різні текстові публікації, книги та статті. Запрошуємо теж відвідати нашу громаду під час богослужінь.

місце та розклад
проведення богослужінь

АДРЕСА
Україна 90556
Закарпатська обл.
смт. Буштино
вул. Травнева 8-В

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

Зворотній зв'язок

Напишіть нам якщо у вас виникли питання або ви маєте духовну чи матеріальну потребу. Напишіть нам вашу потребу і ми будемо молитись про вас

Світлана
Прочитала на одному диханні. Як же доступно, актуально, до душі! Багато чого прояснилося та знадобиться в житті, та конкретно в моїх сумнівах, проблемах! Як для мене написано! Дуже вам дякую!
Михайло
Коментар до Сік чи вино:
Щиро дякую за вірний, правдивий матеріал, щодо прийняття ойнос-вина, а не соку-міц, цуф на Святій Вечері! Адвентисти сьомого дня обманюють, маніпулюють прихожанами вірними і хворіють, бо зляться, хто вживає трохи вина і засуджують своїх християн і інші церкви!!! Хай Бог простить!
ответ Виктору
Мне кажется, что Бог хотел показать, что и Семей, и Давид, и мы просто глина, и . чтобы искренне прощать, всем нам нужен Христос!
Максим
Дорогий Степан, докази будувати на апокрифічних книгах Маковейських -це нісенітниця!
Максим Нестеренко
Иван, а я бы уточнил у жены: нужно ли ей пять штук и того и другого. Другой пример неправильного толкования числительных в Библии - это количество животных на ковчеге. Мне многие уважаемые братья доказывали, что Ной взял на ковчег не 7, а 14 чистых животных. Я же настаиваю, что чистых животных было именно 7, а не 7 пар. Четыре самца и три самки. Когда беспарного самца Ной принес в жертву всесожжения осталось три пары. А у этих братьев получается, что седьмая самка осталась без пары. По тексту брат Косовский абсолютно прав: 2300 вечеров и утр - это 1150 суток. Причем брат Косовский указал, что речь идёт о прямой привязке к вечерней и утренней ежедневной жертве, а таких жертв было именно две в день