Література

Біблія – це книга, яка не призначена просто для того, щоб її читати, це книга для вивчення і подальшого її застосування, в житті. Пам’ятаймо, що читання Біблії та духовної літератури сприяє духовному зростанню, це веде до благословіння та великого духовного збагачення, допоможе краще зрозуміти Божу правду, Біблійні істини, та стати сильним у вірі.

Майже щодня з різних засобів масової інформації можна почути про різні конфлікти, війни, теракти і т. п. Насильство і смерть стали звичайним явищем в сучасному світі. Навіть здається що так було завжди – починаючи від першого людського конфлікту, в якому перша народжена на Землі людина, зазіхнула на життя рідного брата. Та Господь не забув про Своє творіння. Древні біблійні пророцтва обіцяли настання часу і дійсності де вже не буде місця для конфліктів і насильства. Та коли воно має бути? Чи можливо сталося вже?…
Концепція «Нового Неба і Нової Землі», а також «Нового Єрусалиму», згадуваних в пророчих книгах Біблії, християнами інтерпретується по-різному. Хтось відносить це до часу «Тисячоліття», хтось до «вічності», а хтось вважає, що це вже теперішня реальність. Як нам в цьому розібратись? Авторська думка, багаторічного богослова й дослідника Біблії, має на меті, стати допомогою в зрозумінні цих, здавалось би неоднозначних, біблійних пророцтв.
У християнстві поширеним є вчення про так зване «безсмертя душі». Воно має великий вплив на релігійні вірування й практику тих людей, які його сповідують. На базі цього вчення виникли різні погляди про загробне життя, чистилище, вогонь якого очищує від гріхів і готує до раю, і про нескінченні, жахливі муки пекла. Тож не дивно, що ці питання супроводжуються великим зацікавленням і не меншим занепокоєнням. Адже йдеться про найважливіше – наше й наших ближніх спасіння чи осуд. А що говорить Біблія?
Книга Откровения Иоанна, наверное, самая таинственная и загадочная из всех книг Священного Писания. Очень многие люди пытались разгадать и объяснить ее замысловатые сюжеты. На сегодняшний день существует множество различных интерпретаций этой особенной библейской книги. К сожалению многие из них далеко неправильны и вводят людей в разные заблуждения. Данный труд это одна из версий толкования Откровения. На наш взгляд во многом особенная и довольно оригинальная. Судить о её истинности дано вдумчивому и добросовестному исследователю библейских пророчеств.
Біблійні Уроки на 2021 рік мають служити приготуванню до зустрічі з Ісусом. Вони призначенні для щоденного вивчення Божого Слова в індивідуальному та сімейному форматі. А це вивчення, збагачене потім дискусією на суботніх богослужіннях, розвиває думки, закладені в текстах Святого Письма, формує погляди і служить духовному становленню кожного з нас
Євреї, їхнє релігійне становище та духовний статус досі є предметом нескінченних дебатів та затятих дискусій, які викликають сильні емоції. Межі суперечливих точок зору та думок, симпатії та антипатії, позначаються, з одного боку, заангажованим сіонізмом, а з іншого – крайнім антисемітизмом. Проблема дуже актуалізувалась і дискусії загострилися після 15 травня 1948 року, коли після майже двох тисяч років неіснування була створена держава Ізраїль. Надії на велич цього народу та роль, яку він ще повинен зіграти у Божому плані спасіння світу, висловлені не тільки євреями, але й багатьма християнами.
Безмежний Господь Бог, який колись створив нашу Землю і життя на ній, створив також час, який віддав у розпорядження людям. Та все ж таки 1/7 частину цього часу Господь забажав, щоб люди використовували для особливого спілкування з Ним. Такою була Його воля. Він відділив цей особливий відрізок від решти часу, поблагословив його і освятив, і дав нам – людям заповідь: «Пам’ятай день суботній, щоб святити його!» (Бут. 2,3; Вих. 20,8).
Тема о Законе Божьем глубока, как море. Передвижение по нему требует хороших библейских знаний, в том числе и точного знания принципов библейской герменевтики. Халатность или пренебрежение этими принципами приводит к ошибочным выводам, из которых возникают учения, являющиеся отрицанием “здравого учения” Слова Божьего
Традиційно вважається, що Христос помер у звичайну, щотижневу п’ятницю. Однак, це була інша п’ятниця, що випадала лише один раз у році. Того року вона випала на щотижневу середу. Саме в цей день помер Христос, що і доводять ретельні біблійні, і не лише біблійні, дослідження.
В разные времена, Господь по-разному наказывал Свой народ за их отступничество и развращение. Однажды Он позволил грозному селевкидскому царю – Антиоху IV Епифану поработить их. Их святилище длительное время было в запустении. На храмовом жертвеннике приносились идольские жертвы. 2300 вечерних и утренних жертв не были принесены для Господа… пока не укротился гнев Его.

Категорії

Наші соціальні мережі

Теми