Література

Біблія – це книга, яка не призначена просто для того, щоб її читати, це книга для вивчення і подальшого її застосування, в житті. Пам’ятаймо, що читання Біблії та духовної літератури сприяє духовному зростанню, це веде до благословіння та великого духовного збагачення, допоможе краще зрозуміти Божу правду, Біблійні істини, та стати сильним у вірі.

Безмежний Господь Бог, який колись створив нашу Землю і життя на ній, створив також час, який віддав у розпорядження людям. Та все ж таки 1/7 частину цього часу Господь забажав, щоб люди використовували для особливого спілкування з Ним. Такою була Його воля. Він відділив цей особливий відрізок від решти часу, поблагословив його і освятив, і дав нам – людям заповідь: «Пам’ятай день суботній, щоб святити його!» (Бут. 2,3; Вих. 20,8).
Тема о Законе Божьем глубока, как море. Передвижение по нему требует хороших библейских знаний, в том числе и точного знания принципов библейской герменевтики. Халатность или пренебрежение этими принципами приводит к ошибочным выводам, из которых возникают учения, являющиеся отрицанием “здравого учения” Слова Божьего
Традиційно вважається, що Христос помер у звичайну, щотижневу п’ятницю. Однак, це була інша п’ятниця, що випадала лише один раз у році. Того року вона випала на щотижневу середу. Саме в цей день помер Христос, що і доводять ретельні біблійні, і не лише біблійні, дослідження.
В разные времена, Господь по-разному наказывал Свой народ за их отступничество и развращение. Однажды Он позволил грозному селевкидскому царю – Антиоху IV Епифану поработить их. Их святилище длительное время было в запустении. На храмовом жертвеннике приносились идольские жертвы. 2300 вечерних и утренних жертв не были принесены для Господа… пока не укротился гнев Его.
Це посібник для всіх тих, хто є учасником наших суботніх он-лайн богослужінь. За його допомогою дуже зручно відслідкувати думку суботнього уроку. Порівнюючи біблійні тексти в різних перекладах, краще розуміється Боже Слово на кожну окрему тему.
Многие христиане думают, что мы живем в преддверии пришествия “антихриста”. Но, оказывается, что «антихрист» уже пришел и сделал свое пагубное дело. К сожалению, христиане «проспали» его пришествие. Даже, наоборот, приложили немало усилий, чтобы его замаскировать…
Всім, хто користуватиметься цими Біблійними Уроками, бажаємо Божого ведення, мудрості й готовності прийняти Божу звістку! Нехай наше життя буде все більше наповненим Божим Словом і Його Святим Духом!
Теологічний матеріал на тему, яким має бути вино для Вечері Господньої і взагалі, що Біблія вчить про алкоголь. Чи дійсно алкоголь є чимось негативним в принципі? Чи безвинним є використання на Вечері Господній звичайного соку?

Категорії

Наші соціальні мережі

Теми