Слайдшоу “Життя Церкви у 2019 році”

Життя Церкви. Громада м. Буштино 2019

Молитва подяки за народжену дитину в сім’ї брата Саші та сестри Евеліни Кушілка, це їхня перша дитина, дівчинка на ім’я Іветка. Слава Богу за їхню сім’ю. Божа любов і Його милість наповнює нашу громаду, це благословіння дітьми. Ще один щасливий момент з життя нашої Церкві.
В народе существует мнение, что ад представляет собой место для наказания грешных «бессмертных душ», или место для мучения тех, кто будет отвергнут в судный день. Но Библия учит, что ад – это могила, куда отправляются все после смерти

Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???