Вечеря Господня 2019

+2

Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне.

Івана 3:16

Більше двох тисяч років тому назад у наш світ прийшов Божий Син, який своїм життям навчив і показав нам приклад того як можна жити без гріха. Він пролив свою святу кров, помер на Голгофі, отримавши перемогу над гріхом та смертю. Смерть і воскресіння Ісуса Христа мають ключове значення для всієї нашої землі, тому що, кожна людина яка буде вірувати у Нього має прощення, спасіння і життя вічне. Це зробила велика та сильна Божа любов. Господь хоче щоб всі люди спаслись і прийшли до Його правди.

Цієї весни у нас в Церкві відбудеться служіння Вечері Господньої, спомин тяжких страждань та смерті Господа Нашого Ісуса Христа. Ми щиро запрошуємо всіх бажаючих на богослужіння яке відбудеться 21 квітня.

Початок о 17:00 за к.ч

За адресою: смт. Буштино, вул, Травнева 8-В, Дім Молитви

Тел. +380974669938

+2

Залишити відповідь

Ще на сайті

Корень зла в жизни порочного и безнравственного человека, ставшего рабом похоти и греха, заключается в том, что он придаёт значение только удовлетворению своих желаний и выражению своих чувств

Категорії

Наші соціальні мережі

Теми