Вечеря Господня 2019

Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне.

Івана 3:16

Більше двох тисяч років тому назад у наш світ прийшов Божий Син, який своїм життям навчив і показав нам приклад того як можна жити без гріха. Він пролив свою святу кров, помер на Голгофі, отримавши перемогу над гріхом та смертю. Смерть і воскресіння Ісуса Христа мають ключове значення для всієї нашої землі, тому що, кожна людина яка буде вірувати у Нього має прощення, спасіння і життя вічне. Це зробила велика та сильна Божа любов. Господь хоче щоб всі люди спаслись і прийшли до Його правди.

Цієї весни у нас в Церкві відбудеться служіння Вечері Господньої, спомин тяжких страждань та смерті Господа Нашого Ісуса Христа. Ми щиро запрошуємо всіх бажаючих на богослужіння яке відбудеться 21 квітня.

Початок о 17:00 за к.ч

За адресою: смт. Буштино, вул, Травнева 8-В, Дім Молитви

Тел. +380974669938

Залишити відповідь

Ще на сайті

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!
KingRofl
Ст. 10-11 Иисус говорит ему; омытому нужно только ноги умыть, потому что чист весь; и вы чисты, но не все. Ибо знал Он предателя Своего, потому и сказал: не все вы чисты

Теми