Вечеря Господня 2019

Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне.

Івана 3:16

Більше двох тисяч років тому назад у наш світ прийшов Божий Син, який своїм життям навчив і показав нам приклад того як можна жити без гріха. Він пролив свою святу кров, помер на Голгофі, отримавши перемогу над гріхом та смертю. Смерть і воскресіння Ісуса Христа мають ключове значення для всієї нашої землі, тому що, кожна людина яка буде вірувати у Нього має прощення, спасіння і життя вічне. Це зробила велика та сильна Божа любов. Господь хоче щоб всі люди спаслись і прийшли до Його правди.

Цієї весни у нас в Церкві відбудеться служіння Вечері Господньої, спомин тяжких страждань та смерті Господа Нашого Ісуса Христа. Ми щиро запрошуємо всіх бажаючих на богослужіння яке відбудеться 21 квітня.

Початок о 17:00 за к.ч

За адресою: смт. Буштино, вул, Травнева 8-В, Дім Молитви

Тел. +380974669938

Залишити відповідь

Ще на сайті

Грех угрожает нашему обществу и ослепляет людей, делает их бесчувственными. Один грех тянет за собой другой. Когда люди начинают забывать Бога, они могут дойти до самого невероятного падения. Человеческая природа всегда одинакова, век за веком. Отступничество от Божьих законов приводит сегодня людей, к тем же результатам, что и во времена Ветхого Завета
Бути християнином — це “перебувати в Ісусі”. Іншими словами, ти починаєш життя, у якому ти перебуваєш в Ісусі та залишаєшся у Ньому. Що це означає? Це означає, що ти прагнеш зростання у ваших із Ним стосунках, повністю вкладаючи у них своє серце, душу, розум і сили

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!

Теми