Запрошення у молодіжний табір “Живи перемогою” 2021

Запрошуємо молодь від 14 років та молоді сім’ї стати учасниками молодіжного Християнського Табору що пройде з 1 по 8 серпня 2021 року у с. Калини, комплекс “Великий”

Залишити відповідь

Ще на сайті

Грех стремится увлечь человека в мир тьмы и удержать его там. Он вводит человека в заблуждение и отвращает его от Бога. Грех затмевает человеческий разум и притупляет восприятие, и весь человек с его разумом, душой и телом становится тёмным. Поэтому обращение к живой вере заключается в озарении Божественным светом, в переходе из тьмы в свет Господа, в призвании из тьмы к свету
Молитва подяки за народжену дитину в сім’ї брата Романа і сестри Андріяни Рішко, це їхня перша дитина, чудовий хлопчик на ім’я Алекс. Народження цієї дитини це ще одне Боже чудо, яке Він зробив в нашій Церкві. Божа доброта, Його любов та милість наповнює наші сім’ї, це благословіння дітьми. Прекрасний і щасливий момент життя. Слава Богу за їхню сім’ю.

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!

Теми