Бути християнином

І: Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша!

Марка 12:30

Ось перелік із п’яти шляхів, як ти можеш залишатися у стосунках з Ісусом Христом:

У стосунках з іншими християнами.
Церква — це ті люди, які розпочали стосунки з Ісусом і тому отримали прощення своїх гріхів; це люди, які хочуть жити для Ісуса. Ти можеш посприяти своєму зростанню у стосунках з Ісусом, перебуваючи у церкві. Саме в церкві, поруч із іншими віруючими, ми навчаємося, зростаємо, задаємо питання, служимо, разом поклоняємося Богові і разом Його шукаємо, (1 Кор. 1:2).

У вивченні та читанні Біблії.
По мірі зростання у своїх стосунках з Христом, ти також почнеш більше дізнаватися про Біблію. Біблія — це Боже Слово, і це один із найважливіших способів, якими Бог явив нам Себе, Свої бажання і задум щодо нашого життя. Чим краще ти знатимеш Біблію, тим краще ти пізнаватимеш Самого Бога, (2 Тимофія 3:16-17).

У спілкуванні з Богом через молитву.
Мета молитви така сама, як і мета будь-якої іншої розмови: зближення у змістовних стосунках. Це означає, що молитва охоплює багато різних тем. Молитва включає у себе питання, розповіді про свої ідеї, прохання про допомогу, самовираження, зізнання у гріхах; це той час, коли ти вибачаєшся, дякуєш або й просто – перебуваєш разом із Богом, (1 Сол. 5:17), (Филип. 4:6).

У служінні.
Ще один вагомий спосіб, як зростати у своїх стосунках з Ісусом – це брати участь у служінні, дбати про інших, робити кроки назустріч людям, тобто являти Божу любов іншим. Чому? Тому що так робив Ісус. Ісус казав: “Бо Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, але щоб послужити” (Марка 10:45).

У вираженні своєї любові до Бога через поклоніння.
Поклоніння — це цілеспрямоване висловлення вдячності і захоплення Богом. Поклонятися можна наодинці або ж на стадіоні поруч із тисячами інших. Воно може відбуватися у церкві або на гірській полонині. Поклоніння — це абсолютно щире висловлення наших почуттів до Бога, (Псалом 96:1).

А той відповів і сказав: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всім своїм розумом, і свого ближнього, як самого себе

Луки 10:27