Дитячий табір “Серце для Христа” 2018

З 24 червня по 1 липня в нашій громаді відбувся дитячий християнський табір «Серце для Христа». Це по справжньому щасливий та особливий час, проведений разом з дітьми.

Девізом табору був вірш з книги Приповістей 4:23 «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя». Головною метою табору було донести до дітей те, що якщо Бог, Спаситель Наш Ісус Христос буде жити в серці, в нашому розумі, то наше життя буде по-справжньому щасливим.

На таборі кожна дитина мала чудову можливість, весело і корисно провести свій час, також, багато чому навчитися. Програма табору була побудована так, щоб допомогти дітям краще пізнати цей світ, почути важливі істини життя, бути у спілкуванні з іншими дітьми, знайти нових друзів і отримати багато незабутніх емоцій та вражень.

Протягом табору кожен учасник мав можливість вивчати Біблію, а саме такі теми: Біблія в моєму житті, Ісус Христос, Моя сім’я, Справжня дружба, Значення грошей у моєму житті, Бог у моєму домі.

Діти прославляли Бога, співаючи духовні пісні та псалми, граючи на різних музичних інструментах, також в ранкових та спільних молитвах. Кожну дитину Бог наділив різноманітними талантами, які вона могла проявити на гуртках рукоділля, музики та кулінарії, і навчитися чомусь новому.

Не менш важливою є фізична активність учасників табору. Тому ми приготували для них багато різних рухливих ігор, естафет та інших, як спортивних, так і інтелектуальних занять. Спортивна програма включала: ранкову зарядку, футбол, волейбол, гру в шашки, стрибки на батуті, скакалці, плавання у басейні. Багато емоцій діти отримали, граючи у водні ігри. Також вельми цікавою була екскурсія на буйволину ферму.

Цього року на дитячий табір приїхало дуже багато дітей, віком від 7 до 14 років, це діти з різних місць Закарпаття, Центральної України, також група дітей з Сербії. Дітям кожного дня служили наші брати та сестри з Церкві. Які з Божою допомого організували цю подію. Господь був з нами, в усіх справах які там відбувалися.

Щиро дякуємо нашому Богу, за прекрасно проведений час, за добру погоду, за можливість служити дітям, адже це Божа справа у Божому Царстві, яку варто робити. Також велика подяка всім батькам за довіру і надану нам можливість зробити свій скромний вклад у розвиток вашої дитини. Сподіваємось, що наші зусилля принесуть кожному учаснику табору користь у житті.

Чекаємо на Вас дітки у наступному році. Нехай благословить Вас Бог!