Дитячий табір “Серце для Христа” 2018

З 24 червня по 1 липня в нашій громаді відбувся дитячий християнський табір «Серце для Христа». Це по справжньому щасливий та особливий час, проведений разом з дітьми.

Девізом табору був вірш з книги Приповістей 4:23 «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя». Головною метою табору було донести до дітей те, що якщо Бог, Спаситель Наш Ісус Христос буде жити в серці, в нашому розумі, то наше життя буде по-справжньому щасливим.

На таборі кожна дитина мала чудову можливість, весело і корисно провести свій час, також, багато чому навчитися. Програма табору була побудована так, щоб допомогти дітям краще пізнати цей світ, почути важливі істини життя, бути у спілкуванні з іншими дітьми, знайти нових друзів і отримати багато незабутніх емоцій та вражень.

Протягом табору кожен учасник мав можливість вивчати Біблію, а саме такі теми: Біблія в моєму житті, Ісус Христос, Моя сім’я, Справжня дружба, Значення грошей у моєму житті, Бог у моєму домі.

Діти прославляли Бога, співаючи духовні пісні та псалми, граючи на різних музичних інструментах, також в ранкових та спільних молитвах. Кожну дитину Бог наділив різноманітними талантами, які вона могла проявити на гуртках рукоділля, музики та кулінарії, і навчитися чомусь новому.

Не менш важливою є фізична активність учасників табору. Тому ми приготували для них багато різних рухливих ігор, естафет та інших, як спортивних, так і інтелектуальних занять. Спортивна програма включала: ранкову зарядку, футбол, волейбол, гру в шашки, стрибки на батуті, скакалці, плавання у басейні. Багато емоцій діти отримали, граючи у водні ігри. Також вельми цікавою була екскурсія на буйволину ферму.

Цього року на дитячий табір приїхало дуже багато дітей, віком від 7 до 14 років, це діти з різних місць Закарпаття, Центральної України, також група дітей з Сербії. Дітям кожного дня служили наші брати та сестри з Церкві. Які з Божою допомого організували цю подію. Господь був з нами, в усіх справах які там відбувалися.

Щиро дякуємо нашому Богу, за прекрасно проведений час, за добру погоду, за можливість служити дітям, адже це Божа справа у Божому Царстві, яку варто робити. Також велика подяка всім батькам за довіру і надану нам можливість зробити свій скромний вклад у розвиток вашої дитини. Сподіваємось, що наші зусилля принесуть кожному учаснику табору користь у житті.

Чекаємо на Вас дітки у наступному році. Нехай благословить Вас Бог!

Залишити відповідь

Ще на сайті

Молитва подяки за народжену дитину в сім’ї брата Івана та сестри Нелі Тяско. Добрий Бог подарував їм ще одну дитину, чудову дівчинку яку звати Наомі. Щасливий момент з життя нашої Церкві. Слава Богу за їхню сім’ю

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!
KingRofl
Ст. 10-11 Иисус говорит ему; омытому нужно только ноги умыть, потому что чист весь; и вы чисты, но не все. Ибо знал Он предателя Своего, потому и сказал: не все вы чисты

Теми