Молодіжний табір “Живи перемогою” 2018

Адже кожний, хто народився від Бога, перемагає світ.
А перемога, що перемогла світ, — це наша віра!»

1 Івана ‭5:4

На вас чекають:

– Чудова, мальовнича природа
– Можливість купання в озері
– Проживання під відкритим небом в палатках
– Смачна та різноманітна Закарпатська кухня

Ми ставимо перед собою три прості цілі:

1. Відпочити
2. Здобути нові навички та перевірити свої сили
3. Подивитися на життя через призму Божого Слова

Духовна Програма

Сила однієї людини, що вірить, є більшою від сили 99 людей, які тільки думають. Крім фізичного розвитку людини, важливим є і духовний. Від цього прямо пропорційно залежать моральні цінності людини, а відтак і світу. Давайте зробимо наш світ кращим: добрішим, чистішим, вдячнішим, милосерднішим. Приділіть свій час для духовних речей у нас на таборі та відчуйте гарантований заряд віри та надії. Християнський молодіжний табір — це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати у Христі.
“Живи Перемогою” — місце, де народжується нова історія, де можна відпочити фізично й духовно. А також отримати хороший заряд духовної та фізичної енергії на цілий рік.

Фізичний Відпочинок

Ми живемо у сучасному світі з комп’ютерами, електронними ґаджетами та іншими благами цивілізації. Та часто забуваємо про користь рухливих ігор для організму і психіки: вони покращують координацію, обмін речовин, тренують вестибулярний апарат, легені, наділяють витривалістю, швидкістю реакції, що позитивно впливає на наш фізичний стан та розвиток. Проводьте активно Ваш час з нами! Випробуйте свою майстерність у волейболі, футболі, плаванні, та в різних цікавих загально- табірних іграх.

Чому Наш Табір?

Табір “Живи Перемогою” – це окремий світ відпочинку. Де радісні і привітні люди, щирі посмішки, вірні друзі. Де кожен день наповнений любов’ю до Бога і бажанням віддати Йому життя та прославити Його своїми талантами. Духовні настанови, живі досвіди, співи, теплі вечори біля багаття не можуть залишити вас байдужими… саме тут усі щоденні турботи та проблеми зникають і приходить спокій, який зігріє серце кожного. Це – місце щасливих людей. Чекаємо на вас.

Реєстрація

– молодь від 14 років та молоді сім’ї
– ціна до 8.07 – 2300грн
– ціна після 8.07 – 2500грн

Контакти

+38 097 895 61 94 Микола
+38 098 322 87 41 Евеліна
cerkwa.chsd@gmail.com
https://www.facebook.com/cbhsd.bushtyno/

Залишити відповідь

Ще на сайті

Ещё не утихли бурные дискуссии об интернет-зависимости, как их постепенно заменили более странные разговоры – разговоры о мобильной зависимости. Впервые эта проблема была поднята несколько лет назад, но сейчас, когда мобильный телефон, смартфон, есть у семи из десяти жителей развитых стран, это приобрело масштаб настоящей эпидемии

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!

Теми