Молодіжний табір “Живи перемогою” 2018

+7

Адже кожний, хто народився від Бога, перемагає світ.
А перемога, що перемогла світ, — це наша віра!»

1 Івана ‭5:4

На вас чекають:

– Чудова, мальовнича природа
– Можливість купання в озері
– Проживання під відкритим небом в палатках
– Смачна та різноманітна Закарпатська кухня

Ми ставимо перед собою три прості цілі:

1. Відпочити
2. Здобути нові навички та перевірити свої сили
3. Подивитися на життя через призму Божого Слова

Духовна Програма

Сила однієї людини, що вірить, є більшою від сили 99 людей, які тільки думають. Крім фізичного розвитку людини, важливим є і духовний. Від цього прямо пропорційно залежать моральні цінності людини, а відтак і світу. Давайте зробимо наш світ кращим: добрішим, чистішим, вдячнішим, милосерднішим. Приділіть свій час для духовних речей у нас на таборі та відчуйте гарантований заряд віри та надії. Християнський молодіжний табір — це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати у Христі.
“Живи Перемогою” — місце, де народжується нова історія, де можна відпочити фізично й духовно. А також отримати хороший заряд духовної та фізичної енергії на цілий рік.

Фізичний Відпочинок

Ми живемо у сучасному світі з комп’ютерами, електронними ґаджетами та іншими благами цивілізації. Та часто забуваємо про користь рухливих ігор для організму і психіки: вони покращують координацію, обмін речовин, тренують вестибулярний апарат, легені, наділяють витривалістю, швидкістю реакції, що позитивно впливає на наш фізичний стан та розвиток. Проводьте активно Ваш час з нами! Випробуйте свою майстерність у волейболі, футболі, плаванні, та в різних цікавих загально- табірних іграх.

Чому Наш Табір?

Табір “Живи Перемогою” – це окремий світ відпочинку. Де радісні і привітні люди, щирі посмішки, вірні друзі. Де кожен день наповнений любов’ю до Бога і бажанням віддати Йому життя та прославити Його своїми талантами. Духовні настанови, живі досвіди, співи, теплі вечори біля багаття не можуть залишити вас байдужими… саме тут усі щоденні турботи та проблеми зникають і приходить спокій, який зігріє серце кожного. Це – місце щасливих людей. Чекаємо на вас.

Реєстрація

– молодь від 14 років та молоді сім’ї
– ціна до 8.07 – 2300грн
– ціна після 8.07 – 2500грн

Контакти

+38 097 895 61 94 Микола
+38 098 322 87 41 Евеліна
cerkwa.chsd@gmail.com
https://www.facebook.com/cbhsd.bushtyno/

+7

Залишити відповідь

Ще на сайті

Тема Божьего Закона, как основы взаимоотношений между Богом и Его народом – одна из самых распространенных и спорных во всей Библии. Дискуссии о том, действительно ли Христос отменил Закон Божий и если да, то в каком именно смысле, не утихают вот уже много столетий
Молитва подяки за народжену дитину в сім’ї брата Ігоря та сестри Олени Федоришин, це їхня восьма дитина, дівчинка на ім’я Рената. Це особлива, Богом благословенна сім’я в нашій Церкві де є багато чудових, гарних дітей, п’ять хлопців і три дівчини. Божа любов та Його милість є над нами. Слава Богу за їхню сім’ю.

Категорії

Наші соціальні мережі

Теми