Запрошення у дитячий табір “Серце для Христа” 2019

Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе

Луки 10:27

Запрошуємо дітей віком від 7 до 14 років, стати учасниками дитячого Християнського Табору. Який відбудеться з 8 по 15 липня 2019 року.

Перед нами довгоочікуване літо, яке вже дуже близько. Літо у більшої частини батьків асоціюється з канікулами, відпустками, із збільшенням вільного часу та відпочинком. Але завжди актуальним є запитання – яким буде цей відпочинок для наших дітей, і як провести його цікаво і корисно? Чисте безхмарне небо, тепла прозора вода, багато вільного часу для відпочинку! Все це дарує нам літо. З впевненістю можна сказати, що кожна дитина з нетерпінням чекає цієї пори року. Це особливий період, адже саме влітку можна навчатись та відпочивати в Християнському таборі. Уже кілька років поспіль у мальовничому селищі міського типу Буштино, проходять літні дитячі табори.

Цьогорічний табір як і завжди обіцяє бути по-справжньому особливим.

«Серце для Христа» –  саме так називається наш табір, а ціль його проведення – допомогти дітям зрозуміти, що тільки Бог може змінити людину на краще. Якщо Він буде жити в нашому серці, то наше життя буде по справжньому щасливим. Цього року девізом табору є Біблійний вірш: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе». Луки 10:27  Дуже важливо, щоб наші діти зростали фізично, морально, духовно здоровими людьми. А це можливо, лише тоді, коли вони у своєму житті будуть любити Бога та свого ближнього. Чекаємо ваших дітей у нас в таборі! Буде цікаво та весело!

У програмі табору передбачено:

  • Екскурсії
  • Відпочинок
  • Лекції
  • Розважальна програма

Обов’язково мати з собою

  • Біблію
  • Куртку
  • Спортивний одяг та взуття

Ціна табору

До 01.07 – 1700грн
Після 01.07 – 2000грн

У нас працює знижка! Якщо з однієї сім’ї у табір йде двоє, троє або більше дітей!

Реєстрація

+380978475730 Анастасія

Місце проведення

Закарпатська область, Тячівський район,
смт. Буштино, вул. Б. Хмельницького, 86. На території ліцею

Залишити відповідь

Ще на сайті

Молитва подяки за народжену дитину в сім’ї брата Степана та сестри Аліни Немеш, це їхня четверта дитина, хлопчик на ім’я Вадим. Добрий Бог подарував їм ще один чудовий подарунок. Це особлива сім’я яка прикрашає нашу Церкву. Слава Богу за їхню родину.

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!
KingRofl
Ст. 10-11 Иисус говорит ему; омытому нужно только ноги умыть, потому что чист весь; и вы чисты, но не все. Ибо знал Он предателя Своего, потому и сказал: не все вы чисты

Теми