Запрошення у дитячий табір “Серце для Христа” 2019

+7

Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе

Луки 10:27

Запрошуємо дітей віком від 7 до 14 років, стати учасниками дитячого Християнського Табору. Який відбудеться з 8 по 15 липня 2019 року.

Перед нами довгоочікуване літо, яке вже дуже близько. Літо у більшої частини батьків асоціюється з канікулами, відпустками, із збільшенням вільного часу та відпочинком. Але завжди актуальним є запитання – яким буде цей відпочинок для наших дітей, і як провести його цікаво і корисно? Чисте безхмарне небо, тепла прозора вода, багато вільного часу для відпочинку! Все це дарує нам літо. З впевненістю можна сказати, що кожна дитина з нетерпінням чекає цієї пори року. Це особливий період, адже саме влітку можна навчатись та відпочивати в Християнському таборі. Уже кілька років поспіль у мальовничому селищі міського типу Буштино, проходять літні дитячі табори.

Цьогорічний табір як і завжди обіцяє бути по-справжньому особливим.

«Серце для Христа» –  саме так називається наш табір, а ціль його проведення – допомогти дітям зрозуміти, що тільки Бог може змінити людину на краще. Якщо Він буде жити в нашому серці, то наше життя буде по справжньому щасливим. Цього року девізом табору є Біблійний вірш: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе». Луки 10:27  Дуже важливо, щоб наші діти зростали фізично, морально, духовно здоровими людьми. А це можливо, лише тоді, коли вони у своєму житті будуть любити Бога та свого ближнього. Чекаємо ваших дітей у нас в таборі! Буде цікаво та весело!

У програмі табору передбачено:

  • Екскурсії
  • Відпочинок
  • Лекції
  • Розважальна програма

Обов’язково мати з собою

  • Біблію
  • Куртку
  • Спортивний одяг та взуття

Ціна табору

До 01.07 – 1700грн
Після 01.07 – 2000грн

У нас працює знижка! Якщо з однієї сім’ї у табір йде двоє, троє або більше дітей!

Реєстрація

+380978475730 Анастасія

Місце проведення

Закарпатська область, Тячівський район,
смт. Буштино, вул. Б. Хмельницького, 86. На території ліцею

+7

Залишити відповідь

Ще на сайті

Елиуй – поистине загадочный персонаж. Он появляется ниоткуда и исчезает в никуда. Его никто не приглашает в разговор, он вступает в диалог Иова с друзьями по собственной инициативе. Ему никто не отвечает – ни Иов, ни его друзья, ни Господь. Так каково же значение слов Елиуя? С какой целью они помещены в книгу Иова? И какие взгляды отражены в этих словах?
Учение о грехе имеет крайне важное значение. Наше представление о природе Бога оказывает воздействие на наше понимание греха. Если мы понимаем, что Бог – высокое, чистое и требовательное существо, ожидающее от всех людей подобия Ему, то малейшее отступление от Его высоких норм и любая несоответственность этим нормам – грех
Блажен человек, который слушает меня, бодрствуя каждый день у ворот моих и стоя на страже у дверей моих! Потому что, кто нашел меня, тот нашел жизнь, и получит благодать от Господа (Пр. 8:34-35)

Категорії

Наші соціальні мережі

Теми