Запрошення у дитячий табір “Серце для Христа” 2019

Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе

Луки 10:27

Запрошуємо дітей віком від 7 до 14 років, стати учасниками дитячого Християнського Табору. Який відбудеться з 8 по 15 липня 2019 року.

Перед нами довгоочікуване літо, яке вже дуже близько. Літо у більшої частини батьків асоціюється з канікулами, відпустками, із збільшенням вільного часу та відпочинком. Але завжди актуальним є запитання – яким буде цей відпочинок для наших дітей, і як провести його цікаво і корисно? Чисте безхмарне небо, тепла прозора вода, багато вільного часу для відпочинку! Все це дарує нам літо. З впевненістю можна сказати, що кожна дитина з нетерпінням чекає цієї пори року. Це особливий період, адже саме влітку можна навчатись та відпочивати в Християнському таборі. Уже кілька років поспіль у мальовничому селищі міського типу Буштино, проходять літні дитячі табори.

Цьогорічний табір як і завжди обіцяє бути по-справжньому особливим.

«Серце для Христа» –  саме так називається наш табір, а ціль його проведення – допомогти дітям зрозуміти, що тільки Бог може змінити людину на краще. Якщо Він буде жити в нашому серці, то наше життя буде по справжньому щасливим. Цього року девізом табору є Біблійний вірш: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе». Луки 10:27  Дуже важливо, щоб наші діти зростали фізично, морально, духовно здоровими людьми. А це можливо, лише тоді, коли вони у своєму житті будуть любити Бога та свого ближнього. Чекаємо ваших дітей у нас в таборі! Буде цікаво та весело!

У програмі табору передбачено:

  • Екскурсії
  • Відпочинок
  • Лекції
  • Розважальна програма

Обов’язково мати з собою

  • Біблію
  • Куртку
  • Спортивний одяг та взуття

Ціна табору

До 01.07 – 1700грн
Після 01.07 – 2000грн

У нас працює знижка! Якщо з однієї сім’ї у табір йде двоє, троє або більше дітей!

Реєстрація

+380978475730 Анастасія

Місце проведення

Закарпатська область, Тячівський район,
смт. Буштино, вул. Б. Хмельницького, 86. На території ліцею

Залишити відповідь

Ще на сайті

В нашому світі є дуже багато різних книг, написаних різними авторами, багато різних жанрів. Ці книги можуть чомусь навчити, як доброму так і поганому, звісно писали їх люди. Але є одна книга, з якою не зрівняється жодна на всій землі. Це книга Біблія, Книга Життя. Чому? Тому, що це Слово Бога, яке здатне змінювати життя людей. Слово яке несе в собі Спасіння, любов та щастя для кожної людини.

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!

Теми