Запрошення у дитячий табір “Серце для Христа” 2019

Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе

Луки 10:27

Запрошуємо дітей віком від 7 до 14 років, стати учасниками дитячого Християнського Табору. Який відбудеться з 8 по 15 липня 2019 року.

Перед нами довгоочікуване літо, яке вже дуже близько. Літо у більшої частини батьків асоціюється з канікулами, відпустками, із збільшенням вільного часу та відпочинком. Але завжди актуальним є запитання – яким буде цей відпочинок для наших дітей, і як провести його цікаво і корисно? Чисте безхмарне небо, тепла прозора вода, багато вільного часу для відпочинку! Все це дарує нам літо. З впевненістю можна сказати, що кожна дитина з нетерпінням чекає цієї пори року. Це особливий період, адже саме влітку можна навчатись та відпочивати в Християнському таборі. Уже кілька років поспіль у мальовничому селищі міського типу Буштино, проходять літні дитячі табори.

Цьогорічний табір як і завжди обіцяє бути по-справжньому особливим.

«Серце для Христа» –  саме так називається наш табір, а ціль його проведення – допомогти дітям зрозуміти, що тільки Бог може змінити людину на краще. Якщо Він буде жити в нашому серці, то наше життя буде по справжньому щасливим. Цього року девізом табору є Біблійний вірш: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю, і ближнього свого, як самого себе». Луки 10:27  Дуже важливо, щоб наші діти зростали фізично, морально, духовно здоровими людьми. А це можливо, лише тоді, коли вони у своєму житті будуть любити Бога та свого ближнього. Чекаємо ваших дітей у нас в таборі! Буде цікаво та весело!

У програмі табору передбачено:

  • Екскурсії
  • Відпочинок
  • Лекції
  • Розважальна програма

Обов’язково мати з собою

  • Біблію
  • Куртку
  • Спортивний одяг та взуття

Ціна табору

До 01.07 – 1700грн
Після 01.07 – 2000грн

У нас працює знижка! Якщо з однієї сім’ї у табір йде двоє, троє або більше дітей!

Реєстрація

+380978475730 Анастасія

Місце проведення

Закарпатська область, Тячівський район,
смт. Буштино, вул. Б. Хмельницького, 86. На території ліцею

Залишити відповідь

Ще на сайті

Подяка Господу у молитві за народжену дитину в сім’ї брата Юри та сестри Надії Кричвалушій. Добрий, милосердний Бог подарував їм чудову дівчинку на ім’я Евеліна, це їхня перша дитина. Божого благословення, любові, щастя та радості їхній сім’ї. Слава Богу за них.
Блажен человек, который слушает меня, бодрствуя каждый день у ворот моих и стоя на страже у дверей моих! Потому что, кто нашел меня, тот нашел жизнь, и получит благодать от Господа (Пр. 8:34-35)

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Максим Нестеренко
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Иван, а я бы уточнил у жены: нужно ли ей пять штук и того и другого. Другой пример неправильного толкования числительных в Библии - это количество животных на ковчеге. Мне многие уважаемые братья доказывали, что Ной взял на ковчег не 7, а 14 чистых животных. Я же настаиваю, что чистых животных было именно 7, а не 7 пар. Четыре самца и три самки. Когда беспарного самца Ной принес в жертву всесожжения осталось три пары. А у этих братьев получается, что седьмая самка осталась без пары. По тексту брат Косовский абсолютно прав: 2300 вечеров и утр - это 1150 суток. Причем брат Косовский указал, что речь идёт о прямой привязке к вечерней и утренней ежедневной жертве, а таких жертв было именно две в день
Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!

Теми