Любов…

Кожної суботи наші діти в Церкві навчаються Слову Божому а також вчаться співати. На другій частині зібрання, вони мають можливість розказувати біблійні вірші, і своїм співом прославляти Господа. Дитяче прославлення 8 грудня, вразило всіх нас, це було дуже гарно – спів з дитячих вуст для Господа. Темою їхнього виступу була Любов. Особливо сильне враження справило повчальне відео, яке підготували сестри що займаються з дітьми. Цим коротким відео хочемо поділитися з вами. Слава Богу, за маленькі серця, віддані Йому!

Любов

Залишити відповідь

Ще на сайті

Есть множество персонажей, которые вызывают у каждого читателя Библии мгновенные и устойчивые ассоциации. Достаточно всего лишь назвать имя Моисея, апостола Павла или Иуды Искариота – и в нашем сознании тут же возникают Десять заповедей, миссионерские путешествия или тридцать серебряников. Однако если назвать имя Ииуя, то далеко не каждый, даже внимательный читатель Библии с ходу определит, кем был Ииуй и уж тем более чем он известен.
Молитва подяки за народжену дитину в сім’ї брата Миколи та сестри Есфір Тяско. Господь подарував їм ще одну чудову дівчинку на ім’я Анетка, це вже третя дитина в їхній сім’ї. Слава Богу за їхню сім´ю, за Його безмежну любов та благословіння

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!
Алексей
Отличная статья, благодарю!

Теми