Запрошення у молодіжний табір “Живи перемогою” 2019

Запрошуємо молодь від 14 років та молоді сім’ї стати учасниками молодіжного Християнського Табору що пройде з 22 по 30 липня 2019 року.

Хай ніхто не зневажає твого молодого віку, але будь прикладом для вірних — словом, життям, любов’ю, вірою та чистотою

1 Тимофія 4:12
Живи Перемогою 2019. Запрошення на табір

Коли приходить літо, багато людей думають як же найкраще провести відпустку чи канікули. В цей час починається визначення характеру відпочинку, пошуку хорошого місця і телефонні дзвінки друзям, в колі яких ви б хотіли провести цей час. Тому перед тим як прийняти остаточне рішення необхідно добре обдумати всі можливі варіанти.

Якщо ви молоді, сповнені сил і енергії, якщо ви шукаєте відповіді на важливі питання, хочете мати цікавий і переповнений приємними враженнями літній відпочинок на чудовій природі, який запам’ятається на все життя, то молодіжний християнський табір «Живи Перемогою» саме для вас. Молодість – найкраща пора життя. Це пора відкриттів і знайомств. В цей час перед молодою людиною відкриваються нові життєві обрії, нові можливості  майбутнього життя. І кожен намагається зазирнути туди, де не був раніше, спробувати свої сили у тому, чого до того не робив. І саме молодіжний табір дає можливість знайти для себе багато цікавого і корисного, познайомитися з новими друзями, адже в наш табір збирається багато молодих людей з різних куточків України, навіть Європи та Америки.

Християни – це учні Ісуса Христа. А учні, як відомо всім, повинні навчатися. На таборі ви можете почути надзвичайно цікаві Біблійні уроки в незвичних умовах на природі, що важливо, ці уроки є корисними для практичного повсякденного життя. В таборі працюють виключно люди які віддали своє життя Ісусу Христу. Все що робиться в таборі – робиться на славу Божу. Вивчення Біблії, пісні, які величають Бога, ігри, спілкування, походи, активний відпочинок. Тут є можливість отримати відповіді на складні питання які ставить життя перед молодою людиною. Ці відповіді гуртуються на Слові Божому, яке записане в Біблії.

Місце проведення табору

Закарпатська область, Хустський район, село Шаян, на території озера «Силоамська Купальня»

На вас чекають:

Прекрасна мальовнича природа, можливість купання в озері. Проживання під відкритим небом у палатках. Смачна та різноманітна Закарпатська кухня.

Ми ставимо перед собою три прості цілі:

  1. Відпочити.
  2. Здобути нові навички та перевірити свої сили.
  3. Подивитися на життя через призму Божого Слова.

Духовна Програма

Сила однієї людини, що вірить, є більшою від сили 99 людей, які тільки думають. Крім фізичного розвитку людини, важливим є і духовний. Від цього прямо пропорційно залежать моральні цінності людини, а відтак і світу. Давайте зробимо наш світ кращим: добрішим, чистішим, вдячнішим, милосерднішим. Приділіть свій час для духовних речей у нас на таборі та відчуйте гарантований заряд віри та надії. Християнський молодіжний табір — це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер, та навчитися перемагати у Христі.

«Живи Перемогою» — місце, де народжується нова історія, де можна відпочити фізично й духовно. А також отримати хороший заряд духовної та фізичної енергії на цілий рік.

Фізичний Відпочинок

Ми живемо у сучасному світі з комп’ютерами, електронними ґаджетами та іншими благами цивілізації. Та часто забуваємо про користь рухливих ігор для організму і психіки: вони покращують координацію, обмін речовин, тренують вестибулярний апарат, легені, наділяють витривалістю, швидкістю реакції, що позитивно впливає на наш фізичний розвиток. Проводьте активно Ваш час з нами! Випробуйте свою майстерність у волейболі, футболі, плаванні, та в різних цікавих загально табірних іграх. Також ми плануємо похід на найвищу точку нашої країни гору Говерлу.

Чому Наш Табір?

Табір “Живи Перемогою” – це окремий світ відпочинку. Де радісні і привітні люди, щирі посмішки, вірні друзі. Де кожен день наповнений любов’ю до Бога і бажанням віддати Йому життя та прославити Його своїми талантами. Духовні настанови, живі досвіди, співи, теплі вечори біля багаття не можуть залишити вас байдужими… саме тут усі щоденні турботи та проблеми зникають і приходить спокій, який зігріє серце кожного. Це – місце щасливих людей. Чекаємо на вас!

Обов’язково мати з собою

Біблію, Куртку, Спортивний одяг та Взуття!

Реєстрація

До 15.07 – 3000грн

Після 15.07 – 3300грн

Номер для реєстрації

+380978475730 Анастасія

Залишити відповідь

Ще на сайті

Бог дал человеку разум на созидание жизни, а человек своим безумием сам убивает себя. Наукой доказано, что табакокурение, алкоголизм, наркомания и токсикомания относятся к одной категории заболеваний, так как в их основе лежит общий признак, это потребность в регулярном приёме отравляющего вещества. Люди во всём мире, массово зависимы от всего этого

Біблійні курси

Категорії

Наші соціальні мережі

Останні коментарі

Максим Нестеренко
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Иван, а я бы уточнил у жены: нужно ли ей пять штук и того и другого. Другой пример неправильного толкования числительных в Библии - это количество животных на ковчеге. Мне многие уважаемые братья доказывали, что Ной взял на ковчег не 7, а 14 чистых животных. Я же настаиваю, что чистых животных было именно 7, а не 7 пар. Четыре самца и три самки. Когда беспарного самца Ной принес в жертву всесожжения осталось три пары. А у этих братьев получается, что седьмая самка осталась без пары. По тексту брат Косовский абсолютно прав: 2300 вечеров и утр - это 1150 суток. Причем брат Косовский указал, что речь идёт о прямой привязке к вечерней и утренней ежедневной жертве, а таких жертв было именно две в день
Слухач
І що там написано в описанні до альбому -"Lorem ipsum dolor sit amet..."???
Ігор
Дуже хороша стаття. Об'єктивно, широко охоплено. Думаю, що Господь мене на неї повів. Сильно і правильно.
Оля Качалина
Подписываюсь под каждым словом. Слава Богу, очень грамотно и верно. Да Благословит Бог Вас , автор!
Иван
Коментар до 2300 Вечеров и утр:
Я представляю себе удивление вашей жены, которая послала вас купить 5 арбузов и дынь, а в итоге получила: .... О, чудо математики! О, горе мыслители!

Теми